İade Şartları

Yaren Tuz Lamba

İade Şartları:

Değerli Yaren Tuz müşteri ve kıymetli takipçileri tüm iade iptal  işlemleri için bilgi@tuzlamba.com adresine e-posta gönderin Şirketimizle iletişime geçtikten sonra iade işlemlerini başlatabilirsiniz. Böylelikle size en kısa süre içinde geri dönüş yapılacaktır.

Satın almaktan vazgeçme:

Almış olduğunuz ürünü ambalajını açmadan, kullanmadan, bozulmasına imkan vermeden teslim tarihinden itibaren on beş gün içinde iade edebilirsiniz. Ürünü iade etmeden önce iade nedeninizi belirten e-postayı bilgi@tuzlamba.com adresine gönderiniz. Şirketimiz, gönderdiğiniz e-postayı alır almaz sizinle temasa geçecek, ürünü nasıl iade edeceğiniz size bildirilecektir. Ürünle beraber adınıza kesilen faturayı da geri göndermelisiniz. İade edilen ürün yerine bir başka ürün veya ürünün bedeli kredi kartınıza iade edilecektir. İade nedeniyle ödenecek taşıma masrafları tarafınızdan karşılanacaktır

Kargoda Hasar Görmüş Ürün:

Taşıma sırasında zarar görmüş ürünler teslim alınmamalı ve kargo görevlisine hasar ile ilgili bir tutanak tutturulmalıdır. Ürüne zarar vermeyecek şekilde kutuda, ambalajda olabilecek küçük eziklerden dolayı ürün iade edilmemelidir. Kabul edilmeyen ürünün hasar tutanağı tarafımıza ulaştıktan sonra en kısa süre içinde ürünün yenisini size en sağlıklı şekilde ulaştırılacaktır.

Hatalı veya Yanlış Ürün:

Ürün elinize ulaştığında farkında olmadığınız ancak uygulamada fark ettiğiniz hatalı veya yanlış ürünü hatasını veya yanlışını belirten e-postayı bilgi@tuzlamba.com 'a gönderiniz. Tarafımıza e-posta ulaştıktan sonra şirketimiz sizinle irtibata geçip hatalı veya yanlış ürünün yerine yenisini gönderecektir.