Tuz Lambası

Tuz Lambası

Yazar: Yaren Okunma: 331 Yayınlanma Tarihi 18 Oct 2019 Yorum: 0

Kaya Tuzundan imal edilen Tuz Lambasını çeşitlilik olarak isimli tuz lambası ,resimli tuz lamba , doğal tuz lambası , taraftar tuz lambaları , yüzey işlemeli tuz lamba , kalp tuz lamba ,hayvan bitki şeklinde tuz lambaları , küre şeklinde tuz lambası , vazo , portre , abajur şeklinde , tuz saksısı , kaya tuzu gibi birçok alanda sizlere hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Çankırı Tuz Lambası

Sitesi olarak asıl site yani Tuzlamba.com eskiye dayanan ve ilk tuz lambası sitelerindendir. Bu konuda internetten ve haber kaynaklarından, hatta youtube gibi büyük video sitelerden de bizlere ulaşarak basındaki videolarımızı inceleyebilirsiniz. Ana sayfa üzerinden Çankırı Tuz Lamba modellerine ulaşabilirsiniz. Ürünü aldıktan sonra hemen sipariş işlemlerine başlanarak ürün en kısa sürede sizlere ulaştırılmak için personellerimiz tarafından ulaştırılmaktadır. Bİr yandan Kaya Tuzundan üretimhanelerimizde ürünler anlatılan kategorilerde imal edilmektedir. Türkiye'nin her yerine isteğe bağlı Tuz Lambası ürünleriniz sizler için hazırlayıp sizlere sunulmaktadır. 

Çankırı Tuz Lambası ve Kaya Tuzu Faydaları

Kaya tuzu astım, bronşit gibi alt solunum yolları rahatsızlıklarına( astım, bronşit vb.) iyi geldiğine ilişkin pek çok uzman ve müşteri tepkisi yer almaktadır. Bu konuda rahatsızlıkları olanların ayrıca dikkat ile ürünü tedarik etmeleri gerekmektedir. Ayrıca içerisinde yer alan mineraller pek çok cilt rahatsızlıklarını giderdiği gibi antidepresan özelliğe de sahip olduğu pek çok platformda vurgulanmaktadır.  Ancak tüm kaya tuzların da bilinen 84 element olmasına rağmen bu elementlerin oransal dağılımında farklılıklar vardır. Biz de sizlere tuzlar arasında analiz raporları doğrultusunda ( KUZKA tarafından yayınlanan Çankırı Tuz Çalıştay Raporu) en sağlıklı olan tuz yani Çankırı kaya tuzu başta olmak üzere ülkemizdeki yerel kaya tuzlarını tavsiye etmekteyiz.

Büyük analizler sonucu çankırı kaya tuzundan yapılan tuz lambaları kanıtlanmış tuz lambası ürünlerinden olarak kıymetli çankırı tuz lamba ürünleri diğer tuz ürünlerine nazaran çok daha faydalı ve şekilleri vasıtaları ile çok daha önemlidir.

Yorumlar
Yorum yaz