Çankırı Tuz Lambası

Çankırı Tuz Lambası

Yazar: Yaren Okunma: 337 Yayınlanma Tarihi 18 Oct 2019 Yorum: 0

Çankırı Tuz Lambası ürünleri Çankırı'ya has bir üründür. Çankırı Tuz Lamba Ürünleri Çankırı Kaya Tuzu ile tarafımızdan hazırlanmaktadır. Çankırı Tuzu ile meşhur bir ilimizdir. Çankırı ilinin her tarafı tuzla kaplıdır. Türkiye'nin hatta yurtdışının birçok yerin tuzu çankırı tuzu ile karşılanmaktadır. Tuzu ile meşhur ilimiz, aynı zamanda birçok ürünü ilede meşhurdur.

Tuz Lambası Kullanım Şekli

Tuz lamba, içerisinde bulunan ampülün yanması ile ısınır. Isınan tuz, havaya (-) eksi iyon dağıtır. Eksi iyon, havanın vitaminleri olan moleküllerdir. 2-3 kilogramlık bir tuz lamba, yeterli ısıya ulaştığında 10m² lik bir mekanın havasını 300 oranında daha temiz hale getirir.

Tuz Lamba Faydaları

Tuz lamba 'nın yaydığı negatif (-) iyonlar, havadaki tozları, polenleri ve bakterileri temizler. Bunun yanı sıra alerjik rahatsızlıklara, astım hastalarına, bağışıklık sistemi zayıf olanlara, soğuk algınlığına,  migren sorununa, saman nezlesine, mevsimsel rahatsızlıklara ve horlama problemlerine de birebir faydaları bulunmaktadır. Havadaki koku ve nemi azaltır, rahat bir uyku ortamı sağlar, sigaranın etkilerini azaltır ve ayrıca yaraların iyileşme sürecini hızlandırır.

Çankırı Tuz Lambası'nı tanıtmaya buradan yazılarımız ne kadarda yazsak az olsada biz yinede sizlere kısa yazılar ile çok sıkmadan anlatacağız. 

Tuz Lamba ürünlerimiz kendi ekibimiz tarafından üretilip sizlerin huzuruna sunulmuştur. Kaliteli ürünlerimiz ile sizlere hizmet vermeye devam edeceğiz.

Yorumlar
Yorum yaz